Makeover pro tvoji nezapomenutelnou message 

Sales Message Academy

upgrade

Vstup do Sales Message Academy – programu, kde se naučíš jasně a strukturovaně prodávat své produkty a služby spřízněným klientům. Přestaň hádat, střílet naslepo a začni prodávat na jistotu

Tipnu si…🙏🏻

👉🏻 Jsi expert, odborník a tvůj produkt je opravdu kvalitní

👉🏻 Nepotřebuješ vysvětlovat, že prodej je základní dovedností podnikatele

👉🏻 Nebaví tě klienty přesvědčovat a z navolávání studených kontaktů se ti dělá špatně

👉🏻 Prodáváš spíše náhodně, bez rozmyslu a spoléháš, že lidé půjdou za tvojí energií

👉🏻 Už máš dost zaručených taktik, chceš si vytvořit message tak silnou, že se bude šířit i bez tebe

 

Co kdybys místo toho…

💡Věděla, jak zaujmout spřízněného klienta! Víš, že tvoje práce má velký dopad, jsi expert ve svém oboru a zasloužíš si větší pozornost!

💡 Měla zásobu inspirace pro svůj obsah a nemusela se strachovat “co budu postovat zítra”. Už se odmítáš plácat v nejistotě a neustále řešit, “co budu prodávat příští měsíc, abych vyšla”

👉🏻 Prodávala s čistým štítem a se vztyčenou hlavou. Vědět ke komu mluvíš a osvojit si principy prodejní komunikace, která ti umožní vystoupit z řady bez prázdných frází

Kdo jsem?

Moje jméno je Tereza Kassasová a jsem Sales & Business Mentor pro ambiciózní podnikatelky v onlinu.

Prodej mě baví. Učím svoje klienty zásady prodejní komunikace tak, aby byli schopni srozumitelně předat hodnotu svého produktu publiku a aktivovat klienty, kteří jsou už připraveni nakoupit.

Sama jsem se dlouho nechtěla smířit s faktem, že se prodej “nějak děje”. Chtěla jsem mít jasno. Jasno v cílovce, v prodejní message i v záměru.

Nikdy jsem nenašla zálibu v navolávání studených kontaktů. Svým obsahem dokážu zacílit na ideálního klienta a odškálovat ho napříč svými produkty.

Prodej může být jednoduchý, přirozený a pravdivý. Není potřeba nikoho balamutit, ani tlačit ke zdi. Přesto je možné prodávat úspěšně a správným klientům.

Chceš se to naučit?

Představuji ti

Sales Message Academy ⚡️

👉🏻 Skupinový program, kde se naučíš mluvit ke svým spřízněným klientům pro více sebevědomých prodejů.

👉🏻 V rámci programu dostaneš přístup do členské sekce, kde na tebe budou čekat 3 výživné moduly s interaktivními pracovními listy. V každém modulu tě budou čekat praktické ukázky a především úkoly!

👉🏻 Protože víme, že informace není transformace, veškeré know-how, které dostaneš ihned implementuješ do praxe a výsledek nasdílíš do společné FB skupiny, kde ti já osobně dám relevantní zpětnou vazbu.

👉🏻 Tohle není jen další kurz. Tohle je revoluce v prodejní komunikaci. Nebudeš muset tápat, zda jsi vše pochopil/a správně. Ihned dostaneš můj feedback a zjistíš, co ti v příspěvku chybí, co naopak přebývá a co můžeš ještě hlouběji specifikovat.

Tvoje profitabilní Sales Message ve 4 základních krocích

KROK 1 🚀 ZTOTOŽNĚNÍ
Zaujmi svého spřízněného klienta, získej jeho pozornost! Nauč se vystoupit z řady. Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “TOHLE JE PŘESNĚ O MNĚ”

KROK 2 🚀 VÝSLEDKY
Nauč se prezentovat výsledky, po kterých tvůj klient skutečně touží a dokáže si je představit formou, za kterou se opravdu můžeš postavit a můžeš se vyhnout prázdným frázím a vzdušným zámkům. Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “TOHLE PŘESNĚ CHCI”

KROK 3 🚀 PROCES
Odprezentuj ideálnímu klientovi proces, který vede k dosažení výsledku. Pokud dokážeš popsat, jak se společně dostanete z bodu A do bodu B, klient ocení tvoji expertízu a tvoje komunikace posílí společnou důvěru. Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “VÍ, O ČEM MLUVÍ”

KROK 4 🚀 CALL TO ACTION
Srozumitelně vyzvi klienta k akci! Nezapomínej prodávat. Klient nenakoupí v chaosu, je potřeba mu dát jasné instrukce. Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “VÍM, CO DĚLAT DÁL”

Co všechno je součástí Academy?

🔥 5 NADUPANÝCH MODULŮ

srozumitelné a strukturované know-how o prodejní komunikaci

🔥 PODPŮRNÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA

interakce s ostatními členy programu a můj pravidelný feedback (každý všední den)

🔥 SKUPINOVÉ MENTORINKY KAŽDÝCH 14 DNÍ

máš možnost se zeptat na cokoliv ohledně prodejní komunikace

🔥 “Vyprodáno ve Stories”

interaktivní šablony pro přirozený prodej na STORIES!

  REFERENCE KLIENTKY:
“Myslím, že není moc lidí v ČR,
co by rozuměli online prodeji tak, jako Terka.”

“Terčin program mě neskutečně nakopnul k akci. Vyzkoušela jsem už spoustu kurzů, minikurzů, webinářů, kde se definoval idální klient nebo cílová skupina. Ale až Terčina Sales Message Academy mi dala jasný návod, jak se dostat do hlavy svých klientů. Dokázala jsem si utřídit, jaké jsou hlavní témata mého podnikání, pro koho chci pracovat a komu své služby nabízet.

Začala jsem psát příspěvky novým stylem a hned jsem viděla rozdíl. Lidé více reagovalo nebo objednávali. Přestala jsem mít blok z prodeje a konečně si začala věřit, že to, co umím, by se mělo dostat k co největší skupině lidí. Terka nám ve skupině navíc dávala spoustu tipů, jak efektivně prodávat, dávala každému zpětnou vazbu a přiměla nás k akci. Skupinová energie byla úžasná. Terce velký díky, myslím, že není moc lidí v ČR, co by online prodeji rozuměli tak jako ona.

Ivana Postřihačová

  REFERENCE KLIENTKY:
“Začalo se mi ozývat větší množství klientů
na spolupráci”

“Než jsem vstoupila do Sales Message Academy, prodávala jsem velmi nárazově a intuitivně. V průběhu programu jsem si ujasnila, ke komu opravdu mluvím a jak specificky prodávat opravdu cokoliv, co si usmyslím! 

 “Začalo se mi ozývat více klientů na spolupráci a celkově jsem viděla i větší zapojení svých sledujících, jelikož jsem mluvila přímo k nim. Součástí programu jsou i praktické listy a šablony, které mi usnadnili práci a hlavně čas. Velmi si vážím podpory, kterou nám Terka věnovala ve Facebookové skupině a zpětné vazby na úkoly – dostala jsem ji vždy do pár hodin (nechápu, jak to Terka všechno zvládá! 😅). Kdykoliv jsem měla dotazy, dostala jsem odpověď. 

Terka je opravdu člověk na svém místě a program Sales Message Academy můžu doporučit všem podnikatelům, kteří se chtějí naučit prodávat.”

Petra Hůlková
specialistka na sociální sítě

REFERENCE ABSOLVENTKY PROGRAMU SIMONY:

“Za Sales Message Academy bych zaplatila mnohem více!”

Co všechno najdeš v Sales Message Academy?

Co všechno je součástí programu?

🙏🏻 5 nadupaných modulů ve členské sekci

🙏🏻 Interaktivní pracovní PDF listy 

🙏🏻 Podpůrná FB skupina pro feedback úkolů

🙏🏻 1x za 14 dní skupinový živý call se mnou

🙏🏻 exkluzivní Trénink “Prodávej pomocí metafor”

🙏🏻 záznam Tréninku “Mám Vyprodáno”

🙏🏻 Interaktivní šablony pro prodejku a prodejní emaily

🙏🏻 šablony pro Instagramové příspěvky a videa

 Cena programu:

28 000,-

NEBO

3 × 9 333,-

REFERENCE ABSOLVENTKY PROGRAMU TEREZY:

“Poprvé jsem si prodej užila a mám plno!”

MOŽNÁ TI TEĎ BĚŽÍ HLAVOU…

“Ale Teri, já už znám většinu marketingových strategií. Už jsem si definovala Avatara, zkoušela si manifestovat ideálního klienta, dokonce jsem byla na konstelacích a ve strategických programech…
Nic z toho mi ale stále nedalo jasnou základnu pro můj prodej. Mám pocit, že znám všechno a vlastně nic.”

Moje odpověď:
Ty nepotřebuješ více informací. Potřebuješ se začít maximálně soustředit na klienta a aplikovat jednoduchou strukturu, kterou můžeš neustále dokola opakovat.

Jak napsala jedna z mých úžasných sledujících a účastnic prodejních tréninků:“Na tohle jsem čekala 4 roky.
Protože jsem někde uvnitř věděla, že se to dá dělat jinak. Jenže jsem nevěděla jak. A teď od tebe přišlo to JAK. Díky za tvojí práci.”

CO DOSTANEŠ NAVÍC?

Tohle jsou bonusy, které dostáváš k SALES MESSAGE ACADEMY gratis.

PŘEDSTAV SI, ŽE…

🔥 Přestaneš se v prodeji plácat, konečně budeš vědět, jak cílit na ideální klienty!

🔥 Uleví se ti, protože pochopíš, že pro úspěšný prodej není potřeba nikoho tlačit ke zdi, ani slibovat vzdušné zámky.

🔥 Přestaneš se prodeje bát a vnímat ho jako něco “co se prostě děje”. Přestaneš prodávat nahodile a bez záměru.

🔥 Dostaneš relevantní zpětnou vazbu na tvoji message v terénu (nebudu tě šetřit!)

🔥 Představím ti konkrétní tipy pro okamžitou implementaci message do tvého obsahu na sítích.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K ACADEMY

Jak dlouho budu mít přístup do členské sekce?

Přístup do kurzu budeš mít po dobu, co bude kurz existovat.

Jaká další forma podpory bude k dispozici?

Přístup do FB skupiny dostaneš po dobu 12 týdnů, abys měl/a dostatek času všechno know-how aplikovat a dostat zpětnou vazbu. Každé 2 týdny se uvidíme na živě na skupinovém callu, kde odpovím na tvé dotazy.

Jak často můžu vkládat příspěvky do Facebookové skupiny?

Vkládat můžeš kdykoliv, feedback dávám do 48 hodin nejpozději.

Můžu být úplný začátečník?

Pokud chceš z programu čerpat maximum, doporučuji, abys měla menší komunitu (stačí 200+ sledujících a určenou cílovou skupinu).